Hizmetlerimiz

Konut Sigortası

Güvenli Yuvam Konut Sigortası ev sahibi veya kiracı olan sigortalının evini, içindeki eşyaları ve konutun yer aldığı binayı olası her türlü riskle karşı güvence altına alan avantajlı ve geniş teminatlı bir ev paket sigortasıdır.

Güvenli Yuvam Konut Sigortası ile yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, elektronik eşyanın uğrayacağı zarardan kira kaybına uzanan çok kapsamlı teminatlar sunulmaktadır. Konut güvenliği söz konusu olduğundan tüm ihtimallerin göz önünde bulundurularak tasarlandığı ürün, ev içinde yaşayan bireyleri dahi hukuki uyuşmazlıklara karşı teminat altına alınmaktadır.

Teminatlar
– Yangın, Yıldırım, İnfilak
– Konut Ek Teminatları (Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması ile Kara, Hava, Deniz Taşıtları Çarpması, Kar Ağırlığı, Enkaz Kaldırma Masrafları)
– Hırsızlık
– GLKHHKNH (Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler) + Terör
– Yangın ve Dahili Su Mali Sorumluluk (Kiracı ve Komşuluk Sorumluluk)
– Kazaen Kırılma
– Eşyaların Başka Bir Adreste Teminat Altında Bulunması
– Enflasyon Endeksi Hasar Onarım Hizmetleri
– Değerli eşya bedeli (toplam eşya bedelinin %30’u oranında)
– Kira Kaybı
– Deprem
– Sel ve Su Baskını
– Eskiye Yeni Teminatı
– Elektronik Cihaz Sigortası
– Ferdi Kaza
– Cam Kırılması
– Hukuksal Koruma
– Kira Kaybı
– Geçici İkametgah Masrafları
– 3.Şahıs Mali Mesuliyet
– Sabit Tesisat Hırsızlık (Bina için)
– Cüzdan Kaybı
– Elektrik kesintisi nedeniyle gıda bozulması teminatı
– Yakıt Sızması
– İzolasyon Kaybı
– Misafirlere ait eşyalar
– Makina Kırılması Sigortası

Güvenli Yuvam Sigortası ile hem eviniz hem de sizin için eşsiz güvenceler ve mutlaka gereksinim duyacağınız faydalı hizmetler sunulmaktadır.

Çilingir Hizmeti
Anahtarlarınızı mı kaybettiniz ya da evde mi unuttunuz? İsos Sigorta Ev Yardım, bu sorunu hemen çözecek çilingir organizasyonunu üstlenir, üstelik yol ve işçilik maliyetlerini de sizin için karşılar.

Kombi Klima Hizmeti
Yıllık klima ve kombi bakımını artık sizin düşünmenize gerek yok. Güvenli Yuvam Konut Sigortası’na sahip olanlar için bakım hizmeti derhal sağlanır.

Cam Kırılması Tamiri
Belki bir kaza sonucu camlarınız kırıldı. Camlarınızın kırılması veya çatlaması durumunda İsos Sigorta Ev yardım evinizin bulunduğu bölgeye en yakın camcıyı size yönlendirerek hasarınız en kısa sürede giderilmesini sağlar.

Elektrik ve Tesisat Tamiri
En sık karşılaşılan sorunlar arasında elektrik veya tesisatla ilgili olanlar yer alır. Konutunuzun dahili elektrik tesisatında oluşabilecek bir problem halinde İsos Sigorta Ev Yardım evinizin bulunduğu bölgeye en yakın elektrikçiyi size yönlendirerek en kısa sürede sorunun çözülmesini sağlar.

Diş Check-up Hizmeti
Güvenli Yuvam Konut Sigortası poliçesi Diş Check-up ve Diş Taşı temizliği hizmetlerini de kapsayan bir pakettir. Bu ihtiyaçlarınız yılda bir kez teminat kapsamında ücretsiz olarak karşılanır. İsos Sigorta Ev yardım Anlaşmalı Diş Hekimleri’nde geçerlidir.

Acil Sayılan Durumlarda Ambulans Gönderimi
İsos Sigorta, bu poliçeye sahip Sigortalının ve/veya konutta yaşayan yakınlarının ve/veya misafirlerinin konut içinde rahatsızlanması veya yaralanması sonucu sigortalının konutuna doktor veya ambulans gönderilmesi talep edildiğinde konutun bulunduğu bölgeye en yakın yerden ambulansı Sigortalının onayıyla gönderir.

DAHA FAZLASI

Ferdi Kaza Sigortası

Sevdiklerinizi güvence altına alın!
DAHA FAZLA

Dask Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası, yaşadığınız binada depremin meydana getirdiği maddi zararları karşılamaya yönelik bir teminat sistemidir.
DAHA FAZLA

Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası sahibi hastaların sağlık giderlerinin bir kısmını kuruma yansıtabilmelerini sağlayan bir sigorta türü.
DAHA FAZLA

İşyeri Sigortası

İşyeri sigorta ile hangi durumlar güvence altına alınır.
DAHA FAZLA

Kasko Sigortası

KASKO SİGORTASI
DAHA FAZLA

Trafik Sigortası

TRAFİK SİGORTASI
DAHA FAZLA
Sigorta ile ilgili bir sorunuz mu var? Sorunuzu hemen sorun uzman ekibimizden cevapları alın 0507 218 07 62