Kurumsal

Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun teklifi, çok sayıda sigorta şirketinin arasından, fiyat ve teminat karşılaştırması yaparak seçme fırsatı sunar.

İSOS Sigorta temel ilkeleri arasında yer alan müşteri ve çözüm odaklılık kavramlarını sorumluluklarına yansıtarak, profesyonel bakış açısıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Gerek BİREYSEL SİGORTA gerekse KURUMSAL & TİCARİ SİGORTA hizmetlerini içinde barındıran, sektörde yerini kanıtlamış büyük bir portföy yönetimi sağlamaktadır.

İSOS Sigorta ailesi olarak bizler; Siz kıymetli müşterilerimizin uzun uğraş ve emekleriniz sonucu sahip olduğunuz değerlerinizin avucunuzdan zamansız olası risklerin oluşmasıyla kayıp gitmesini toplumsal bir kayıp gözüyle nitelendiren bakış açımızla , sizlere bu durumların önlenmesinde etkin yaklaşımcı çözümler sunmaya özen göstermiştir.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarının tespitinde yapılan analiz çalışmalarında özenli bir çalışma sistemi geliştirmeyi hedef haline getirmiş, çalışanlarının bilgi ve uzmanlık düzeylerinin sürekli olarak yükseltilmesine olanak sağlayan alt yapısını oluşturmuştur.

Bu mantıkla yola çıkarak, sektörün en iyi hizmetini sunan lider şirketleriyle anlaşmalar yapmış , kaliteli hizmet anlayışı bilinciyle satış ve satış sonrası hizmet birimlerini güçlendirmeyi sağlamış ve her geçen gün başarılarla dolu projelerin altında imzasının olmasını başarmıştır.

İSOS Sigorta ailesi olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güvenle ve gelişen global sistemdeki stratejilerini sürekli olarak müşteri odaklılığı üzerinde yoğunlaştırıp gerek hizmetlerini gerekse çalışanlarını geliştirip güçlendirmeye odaklanarak yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimizin temel ve opsiyonel sigortacılık ihtiyaçlarının karşılanması hususunda sektörün en iyi şirketleri ile işbirliği sağlayarak, müşteri memnuniyeti ve müşteri kalıcılığını sürdürmek için hizmet kalitesini her daim geliştirmeyi , hedef kitlesini arttırarak sigortacılık dünyasındaki ayrıcalıklı fırsatlardan müşterilerimizin yararlanmasını sağlamayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Bugün İSOS Sigorta Ailesi olarak bizler müşteri odaklı hizmet anlayışını sürekli olarak uygulayarak, eğitimli dinamik ve genç kadromuzun uzmanlığıyla Türkiye’deki sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak ve şirketimizin mevcut değerini daha da üst seviyelere taşımak için gerekli tüm özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Neye ihtiyacın olduğundan emin değil misin? İşletmenizle hangi sigorta türlerinin eşleştiğini saniyeler içinde öğrenin DAHA FAZLA

KENDİNİZ VE SEVDİKLERİNİZ İÇİN İSOS SİGORTA'DAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

En yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren İsos Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışla hareket ediyor
DAHA FAZLA
Sigorta ile ilgili bir sorunuz mu var? Sorunuzu hemen sorun uzman ekibimizden cevapları alın 0507 218 07 62