Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?

Kalite Politikamız
İsos Sigorta kuruluşundan itibaren “ Değerlerimizin Sigortası” olma misyonuyla hareket ederek, sektörde güvenilir ve sağlam bir yer edinmiş ve bu konumunu müşteriler nezdinde sürekli güçlendirmiştir.
Tüm hizmetlerimizin müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmesi “İsos Sigorta Kalite Politika’sının temelini oluşturmaktadır.
Yönetim politikamız, ekonomik ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda çeşitlilik gösteren müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayarak müşteri sürekliliğini sağlamak ve rekabetçi bir yaklaşımla karlılık hedeflerine ulaşmaktır.
Tanımlı iş süreçlerimiz doğrultusunda seçilen yetkin personelimiz, huzurlu ve takım çalışmasını teşvik eden bir çalışma ortamı ile İsos Sigorta’yı daha da ileri taşımaktadır. Bu doğrultuda sağlanan eğitim, yerleşim ve donanım imkanları ile gerek personelimizin gerekse acentelerimizin en verimli şekilde çalışmaları hedeflenmektedir.
Kurumsal yönetişim ve toplam kalite yönetimi ilkelerinin tüm İsos Sigorta paydaşları tarafından uygulanması için çeşitli çalışmalar yapılmakta ve içselleştirilmesi sağlanmaktadır. Süreç yönetimi kapsamında dönemsel olarak iç denetimler gerçekleştirilmektedir.
Kurum bünyesinde yapılmakta olan süreç yönetimi çalışmaları İsos Sigorta üst yönetiminin tam desteğine sahiptir.
Sigorta ile ilgili bir sorunuz mu var? Sorunuzu hemen sorun uzman ekibimizden cevapları alın 0507 218 07 62