Haberler

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyız?

Sağlığımızın değerini kaybetmeden anlamalıyız, onu korumak ve güvence altına almamız lazım. Aksi takdirde ilerleyen zamanlarda sağlık ile ilgili bir problem yaşadığımızda çok büyük pişmanlıklar duyabiliriz. Özel Sağlık Sigortası yaptırıp bu tür sorunların önüne geçebilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortasının size yardımcı birçok özelliği mevcuttur. Örneğin bir hastalık anında evde bakım, ambulans, ilaç, doktor gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Kendinizi güvence altına almak ve daha konforlu bir tedavi görmek istiyorsanız Özel Sağlık Sigortanızı yaptırmalısınız.

Özel Sağlık Sigortası Nedir?
Gün içinde pek çok kaza veya sağlık sorunu ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Özel Sağlık Sigortası sizi beklenmedik kaza veya sağlık sorunlarında çıkabilecek masraflara karşı korur ve güvence sağlar.

Sağlığımızı ne kadar kişisel olarak korumaya çalışsak da hayatımızda bazen olumsuz durumlarla da karşılaşabiliyoruz bu gibi durumlarda kendiniz için yasal bir güvence ihtiyacı hissedebilirsiniz. İşte bu noktada Özel Sağlık Sigortasından yararlanabilirsiniz.

Böylelikle kaza veya hastalık sonucunda oluşacak ilaç, tedavi masrafları sağlık sigortanız tarafından karşılanacaktır.

Özel Sağlık Sigortasının bir diğer avantajı ise “Param bu hastaneye veya doktora yeter mi?” , “ Bu hastanedeki doktorlar iyi midir ?“ gibi düşünceleriniz olmadan rahatlıkla dilediğiniz hastanede ve dilediğiniz doktoru seçip tedavi olma imkânı sağlar.

Özel Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

Devletin sağladığı sigorta olanakları dışında özel sağlık kuruluşlarında daha konforlu bir tedavi süreci geçirebilirsiniz.
Dilediğiniz doktoru veya hastaneyi seçebilirsiniz.
Yurt dışında kaza ya da hastalık geçirdiğinizde seçmiş olduğunuz poliçe teminatlarınıza göre masraflarınızı ödeyebilirsiniz.
Hem kendiniz hem de eşiniz ve çocuklarınız için yapılan sigorta primlerini vergiden düşürebilme imkânı sağlar.

DAHA FAZLASI

Konut Sigortası İndirimleri Nelerdir?

Konut sigortası yaptırmak, yaşamımızı kötü sürprizler karşısında güvence altına almak iyi hoş ama bir de bu işin bedeli var.
DAHA FAZLA

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu Trafik Sigortası bir diğer deyişle motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası motorlu araçlarınızın sigortalanması anlamına gelir.
DAHA FAZLA

Poliçe Nedir?

Sigortacılık sektörü pek çok farklı ayrıntının bir araya getirilmesi ve bu ayrıntılar üzerinde incelik ile durulması gereken bir alandır.
DAHA FAZLA

İşyeri Sigortası Neleri Kapsar?

İş yeri sigortası; iş yerinizi deprem, sel, terör, hırsızlık, yangın gibi zorlu durumlarda koruma altına alan ve zararlarınızı karşılayan sigorta türüdür.
DAHA FAZLA

Hatay Dask

Deprem ülkemizin kaçınılmaz bir gerçeği olmuş durumda.
DAHA FAZLA
Sigorta ile ilgili bir sorunuz mu var? Sorunuzu hemen sorun uzman ekibimizden cevapları alın 0507 218 07 62