Neye ihtiyacın olduğundan emin değil misin? İşletmenizle hangi sigorta türlerinin eşleştiğini saniyeler içinde öğrenin DAHA FAZLA

KENDİNİZ VE SEVDİKLERİNİZ İÇİN İSOS SİGORTA'DAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

En yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren İsos Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışla hareket ediyor
DAHA FAZLA

TEKLİF FORMU

Hizmet almak için formu eksiksiz doldurunuz

GÖNDER
 • Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyız?

  Sağlığımızın değerini kaybetmeden anlamalıyız, onu korumak ve güvence altına almamız lazım. Aksi takdirde ilerleyen zamanlarda sağlık ile ilgili bir problem yaşadığımızda çok büyük pişmanlıklar duyabiliriz.
 • Konut Sigortası İndirimleri Nelerdir?

  Konut sigortası yaptırmak, yaşamımızı kötü sürprizler karşısında güvence altına almak iyi hoş ama bir de bu işin bedeli var.
 • Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

  Zorunlu Trafik Sigortası bir diğer deyişle motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası motorlu araçlarınızın sigortalanması anlamına gelir.
 • Poliçe Nedir?

  Sigortacılık sektörü pek çok farklı ayrıntının bir araya getirilmesi ve bu ayrıntılar üzerinde incelik ile durulması gereken bir alandır.
 • İşyeri Sigortası Neleri Kapsar?

  İş yeri sigortası; iş yerinizi deprem, sel, terör, hırsızlık, yangın gibi zorlu durumlarda koruma altına alan ve zararlarınızı karşılayan sigorta türüdür.
 • Hatay Dask

  Deprem ülkemizin kaçınılmaz bir gerçeği olmuş durumda.
Sigorta ile ilgili bir sorunuz mu var? Sorunuzu hemen sorun uzman ekibimizden cevapları alın 0507 218 07 62